Pazartesi, Haziran 21, 2021
8.4 C
Istanbul

Tam Kapanma Fındık Fiyatını Yükseltti!

Giresun kalite fındık fiyatı Korona virüs salgını nedeniyle yaşanan tam kapanmanın ardından bugün başlayan kademeli normalleşme sürecine serbest piyasada 22,75 liradan işlem görerek başladı.

Google News

Son Dakika

Giresun kalite fındık fiyatı Korona virüs salgını nedeniyle yaşanan tam kapanmanın ardından bugün başlayan kademeli normalleşme döneminde serbest piyasada 22,75 liradan satış  görerek açılış yaptı.

Ülke genelinde çoğu işletme gibi fındık tüccarlarının da alım satım yapamadıklarını ifade eden Ahmet Ergun, 3 haftalık tam kapanmanın ardından fındık fiyatlarında beklendiği gibi bir artış yaşandığını ifade ederek, “ Tam kapanmanın ardından fındık fiyatları tam olarak oluşmadı. Ancak alımlara 22,75 liradan başladık. Bu hafta içerisinde fındık fiyatları yükseliş ya da düşüş anlamında oluşacaktır. Elinde fındık olanlar Ramazan Bayramı öncesinde pazara indirebilirlerdi ama tam kapanma nedeniyle maalesef getiremediler. Bu hafta içerisinde biraz hareketlenme bekliyoruz. Bu hareketlenme fındık fiyatlarını da etkileyecektir. Tam kapanmanın ve Ramazan Bayramının ardından oluşan ilk fındık fiyatı 22,75 liradır” açıklamalarında bulundu.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fındık Market

Benzer Haberler