fbpx
FINDIKTV Market Yeni Sezon Ürünleri
Fındık "Ordulular Adına Şükranlarımı Sunuyorum"

“Ordulular Adına Şükranlarımı Sunuyorum”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı fındık fiyatı için kendisine teşekkürlerini ileten AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin, fındık üreticileri adına, Ordulular adına şükranlarını sunduğunu ifade etti.

AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Giresun kalite 22,5 lira, levant kalite 22 olarak açıklanan fındık fiyat hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Başkan Tomakin, ‘Milletine, bu kadar vefalı bu kadar sahip çıkan, çiftçini koruyup kollayan, emeğinin hakkını veren bir Lider, Recep Tayyip Erdoğan olarak okunur, uzun adam olarak sevdalara adı yazılır. Teşekkürler Sayın Cumhurbaşkanım, Fındık üreticileri adına, Ordulular adına sana şükranlarımızı sunuyoruz.’ dedi.

Muhalefetin fındık konusundaki görüşlerini eleştiren Başkan Tomakin, “Sizin zamanınızda fındık 90 sentti. Şimdi kalkmış fındık üzerinden politika yapıyor, ahkâm kesmeye çalışıyorsunuz. Bugün açıklanan fiyatla fındık destek ödemeleri ve randıman farkı hariç 3,20 Dolar’a yükselmiştir. 90 sent nire, 3,20 Dolar nire? İşte aradaki fark, işte çiftçisine sahip çıkan alnının terinin hakkını veren bir Lider. Ey CHP zihniyeti hala olur olmaz fındık konusunda ahkâm kesip çiftçiyi kandıracağınızı mı zannediyorsunuz? Bu millet sizin ne olduğunuzu unuttu mu zannediyorsunuz?” ifadelerini kullandı.

Fındık mı almak istiyorsun? Hemen tıkla: Kabuklu fındık, kavrulmuş fındık, fındık ezmesi, fındık kreması ve diğerleri...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments