fbpx
Ekonomi Korona riskinin azalması geri çekilmeye neden olabilir

Korona riskinin azalması geri çekilmeye neden olabilir

Geçtiğimiz haftanın son işlem gününde Korona virüsünün etkilerine ilişkin endişeler devam ederken Çin verilerine ilişkin son revizyonların bu endişeleri biraz azaltmasına rağmen, güvenli liman niteliğindeki varlıklara talebin artırması ile birlikte gün sonunda Ons altında talebin devam ettiğini söyleyebiliriz.

 

Geçtiğimiz haftanın son işlem gününde Korona virüsünün etkilerine ilişkin endişeler devam ederken Çin verilerine ilişkin son revizyonların bu endişeleri biraz azaltmasına rağmen, güvenli liman niteliğindeki varlıklara talebin artırması ile birlikte gün sonunda Ons altında talebin devam ettiğini söyleyebiliriz. Bugün, ABD piyasalarının kapalı olması işlem hacimlerinin düşük kalmasına neden olacağını gibi korona virüsünün yayılma riski ile ilgili haber akışı ile ilgili iyimserlik sınırlı geri çekilmenin yaşanmasına neden olabilir. 1580 Dolar altında kalıcılık sağlanması durumunda kademeli 1575 Dolar seviyelerine doğru aşağı yönlü hareketin devamı beklenebilir.

 

Destekler; 1580 / 1577 / 1573

 

Dirençler; 1583 / 1587 / 1592

Kaynak:AHL Yatırım
Hibya Haber Ajansı

Fındık mı almak istiyorsun? Hemen tıkla: Kabuklu fındık, kavrulmuş fındık, fındık ezmesi, fındık kreması ve diğerleri...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir