fbpx
Eğitim İngilizce Özgeçmiş Yazarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İngilizce Özgeçmiş Yazarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özgeçmiş çevirisi, kişilerin eğitim ve çalışma geçmişi ile bilgileri, işverene ya da ilgili makamlara sunmaları için hazırlanan kişisel belgelerin çevirisidir. İş başvurusunda bulunmak istediğiniz firma, öncelikle size bu belge ile değerlendirip görüşmeye çağıracaktır. Bu sebepten, olumlu geri dönüş almanız açısından kritik rol oynayan özgeçmiş çevirisi titizlikle hazırlanmalıdır. Özellikle de uluslararası firmaların size tanımak için özgeçmişinizi incelemekten başka seçenekleri bulunmamaktadır. Özgeçmişiniz / CVniz mutlaka profesyonel çeviri hizmeti sunan ve bu alanda deneyimli olan uzmanlar tarafından tercüme edilmelidir. Yazım hataları, dilbilgisi hataları veya anlatım bozukluklarının olduğu özgeçmiş çevirisi, size kötü bir referans oluşturur.

CV / Özgeçmiş İçin Hangi Tercümana Güvenmeliyim?

Akademik çeviri hizmetinin yanı sıra özgeçmiş çevirisi, kişilerin kariyerleri açısından kritik rol oynamaktadır. Staj başvurusu, iş başvurusu, burs başvurusu gibi birçok işlemde zorunlu bir gereklilik olan özgeçmiş çevirisi, kişilerin kariyer yolunda belki de en önemli yerdedir. Kaliteli özgeçmiş çevirisi mutlaka kişiye özel ve amaca özel olmalıdır. Bir mühendisin fabrikaya göndereceği CV ile bir avukatın hukuk bürosuna göndereceği CV ile tamamen farklılık göstermektedir. Özgeçmiş çevirisi mutlaka alanında uzman ve deneyimli tercümanlar tarafından yapılmasına özen gösterilmelidir. Çevirimvar.com bu noktada yenilikçi ekibiyle hizmet sunuyor.

İngilizce Özgeçmişin Önemi

Özgeçmiş çevirisi hizmeti doğrudan olarak kişilerin kişisel bilgilerini ve eğitim bilgilerini içermesi sebebiyle güvenilir bir çeviri merkezi ile çalışılmadığı sürece kişisel bilgilerin çalınması durumuna sebebiyet verebilmektedir. Bu sebepten, özgeçmiş dosyanızı yüklemeden önce çeviri hizmeti alacağınız tercüme bürosu araştırmanız size yarar sağlar. Hızlı çeviri hizmetinin de oldukça önemli olduğu özgeçmiş çevirisi siparişleri mutlaka gününde teslim edilmelidir. Özgeçmiş çevirinizin teslimatı özgeçmişinizi göndereceğiniz kurumun teslimat tarihini geçerse size ciddi sorunlar doğurabilir. Sayısız özgeçmiş tercümesi tamamlamış olan Çevirimvar tercüme merkezi, profesyonel tercüman kadrosu ile bir tık uzağınızda kalmaktadır. Tercüman bulmanın en kolay yolu.

Fındık mı almak istiyorsun? Hemen tıkla: Kabuklu fındık, kavrulmuş fındık, fındık ezmesi, fındık kreması ve diğerleri...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir