fbpx
FINDIKTV Market Yeni Sezon Ürünleri
Fındık Fındık ihracatçıları Trabzon'da stres attı

Fındık ihracatçıları Trabzon’da stres attı

Fındık ihracatçıları Trabzon’da bir araya geldiği bir gece düzenlendi. Gecenin sonunda KFMİB yöneticilerine teşekkür plaketi verildi.

Karadeniz Fındık ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (KFMİB) Yönetim Kurulu Üyeleri ile Trabzon’da kurulu bulunan ihracatçı firmaların temsilcilerinin katıldığı gece, Zorlu Grand Hotel’de yapıldı. Geceye KFMİB Başkanı Edip Sevinç; yönetim kurulu üyeleri Dursun Oğuz Gürsoy, Mustafa Poyraz, Sebahattin Arslantürk, Mehmet Albayrak, Hüseyin Hilmi Durak, Cem Mehmet Şenocak, Hasan Sabır, Azmi Yılmaz ve Cem Şenocak’la tam ekip halinde katıldı.

KFMİB Başkanı Edip Sevinç, fındık ticaretinin çok stresli ve sıkıntılı bir çalışma alanı olduğunu belirterek, zaman zaman bir araya gelerek bu ağırlığı kısmen de olsa üzerilerinden atmaya çalıştıklarını belirterek; “Ancak masalarda konuşulanların büyük bölümü yine fındıktır. Fındık bizim için bir vazgeçilemez değil, bir yaşam biçimidir. Biz bu gerçekle yaşıyoruz. Bu tür organizasyonları üyelerimizin bulunduğu diğer illerde de yapacağız” dedi.

Fındık ihracatçılarına teşekkür plaketi

Trabzon Zorlu Grand Hotel’de yapılan törende, 10 ve üzeri süreyle KFMİB Yönetim Kurulu üyeliğinde bulunan Sabit Sabır, Kenan Oltan, Coşkun Köksal, Dursun Oğuz Gürsoy, Kamil Yavuz, Yusuf Ziya Varol, Mustafa Poyraz, Hasan Sami Atik, Hasan Basri Durak ve Adnan Enginyurt’un kendilerine ya da onlar adına yakınlarına birliğin teşekkür plaketlerini Başkan Edip Sevinç takdim etti.

Fındık mı almak istiyorsun? Hemen tıkla: Kabuklu fındık, kavrulmuş fındık, fındık ezmesi, fındık kreması ve diğerleri...

4 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
w
w
13 Ocak 2016 14:36

Kan emici sulukler bogazindaan irin gelsin

Mustafa54
Mustafa54
25 Aralık 2015 12:37

Şerefsiz kan emici kapitalis piçler yüzünden çiftçiler işçiler insanlıl köleleşmeye mahkum ediliyor.
Susmuyoruz ve hakkımızı sonons kadar alacağız bunların ödülü ihracat değil insanları en çok somanın ödülü.

gurbetci
gurbetci
24 Aralık 2015 02:01

Birlik olup bu baronlari ve onlarin destekcilerini bizde stresse sokmassak namertiz

ayd12
ayd12
23 Aralık 2015 15:20

bizlerde ciftci olarak, ihracatcilarimiza bir plaket olsun, efendime soyluyim ceyrek altin falan ne bileyim biseyler hediye etmek istiyoruz. ayrica strese iyi gelmesi acisindan tirpana da bekliyoruz.