Cumartesi, Ağustos 13, 2022
8.4 C
Istanbul

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na fındık cevabı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıklanan fındık fiyatı sonrası açıklama yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki gösterirken, “Bay Kemal yine şaşırdı. Diyor ki '72 TL olarak düşündüm'. Sen düşünmeye devam et.” dedi.

Google News

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıklanan fındık fiyatı sonrası açıklama yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki gösterirken, “Bay Kemal yine şaşırdı. Diyor ki ’72 TL olarak düşündüm’. Sen düşünmeye devam et.” dedi.

Fındık fiyatıyla açıklamalarda bulunan Erdoğan, “Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz reformlar sayesinde başarıyla sürdürüyoruz. Yılın ilk yarısındaki gerçekleşmeler, 2022’yi 47 milyon turist ve 37 milyar dolar Turizm geliriyle hedeflerimizin üzerinde bir seviyede kapatacağımıza işarete ediyor. İnşallah ilerleyen dönemde bu seviyeyi de aşacağımıza inanıyorum. Gördünüz, Ordu’da fındık fiyatlarını açıkladık. Bay Kemal yine şaşırdı. Diyor ki ’72 TL olarak düşündüm’. Sen düşünmeye devam et. Biz icraattan bahsediyoruz Bay Kemal. Senin icraatın var mı? Yavru ortağı da 75 düşünüyormuş. 1 dolardan, 3 doların üzerine fındık fiyatlarını nasıl getirdik buna bakın. Vatandaşın dili, gönlü başka, vatandaşın dilinden ve gönlünden geçeni biz meydanda açıkladık.”

 

Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Benzer Haberler