fbpx
FINDIKTV Market Yeni Sezon Ürünleri
Fındık Enginyurt: "Bağımsız Aday Olacağım"

Enginyurt: “Bağımsız Aday Olacağım”

Partisinden ihraç edilen MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, bundan sonra Ordu Milletvekili olarak Türk milletine ve Ordu’ya hizmet edeceğini ve süre bittiğinde de bağımsız olarak milletvekili adayı olacağını açıkladı.

Fındık hakkındaki açıklamaları sebebiyle partisinden ihraç edilen MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, “MHP’den ihraç edildim. Ülkücülükten, Türk Milliyetçiliğinden beni kimse ihraç edemez. Hiçbir ülkücünün gözünün üstünde kaşın var demeye Allah nasip etmesin. Sn. Devlet Bahçeli’ye karşı en ufak bir saygısızlık yapmayı Allah nasip etmesin. Bunu söylerken de hiç kimse şunu düşünmesin. Cemal Enginyurt tekrar geri alınırım diye yalakalık mı yapıyorsun demesin. Ben bundan sonra Ordu Milletvekili olarak Türk milletine ve Ordu’ya hizmet edeceğim. Süre bittiğinde de bağımsız olarak milletvekili adayı olacağım. Takdir Orduluların ve yüce Allah’ındır.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Fındık mı almak istiyorsun? Hemen tıkla: Kabuklu fındık, kavrulmuş fındık, fındık ezmesi, fındık kreması ve diğerleri...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments