fbpx
FINDIKTV Market Yeni Sezon Ürünleri
Fındık 22.5 TL Bayram Hediyesi

22.5 TL Bayram Hediyesi

Çarşamba Ziraat Odası Başkanı Muammer Aydemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamış olduğu fındık fiyatı için “Bizlere bayram hediyesi vermiş oldu” ifadelerini kullandı.

Çarşamba Ziraat Odası Başkanı Muammer Aydemir, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrasında fındık fiyatını Giresun kalite kabuklu için 22,5, levant kalite kabuklu için 22 lira olarak açıklayarak bizlere bayram hediyesi vermiş oldu.” ifadelerini kullandı.

Muammer Aydemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı fındık alım fiyatından fındık üreticileri olarak memnun olduklarını belirterek, “Kurban Bayramı’na birkaç gün kala Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrasında fındık fiyatını Giresun kalite kabuklu için 22,5, levant kalite kabuklu için 22 lira olarak açıklayarak bizlere bayram hediyesi vermiş oldu. Bu fiyatı açıkladığı için öncelikle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, fındık fiyatının bu seviyede açıklanmasında emeği olan Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli’ye ve milletvekillerimize Çarşambalı üreticilerimiz adına çok teşekkür ediyorum. Açıklanan fiyat bizleri ve üreticilerimizi memnun etti. İnşallah üreticimiz geçen sene olduğu gibi bu sene de fındıktan para kazanacak.” şeklinde konuştu.

Fındık mı almak istiyorsun? Hemen tıkla: Kabuklu fındık, kavrulmuş fındık, fındık ezmesi, fındık kreması ve diğerleri...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments