Salı, Kasım 22, 2022
8.4 C
Istanbul

Bartın

Dip Sürgünü Temizliğinde Devrim Gibi Yeni Yöntem

Mekanik mücadele yöntemi yerine %21 Amonyum Sülfat Gübresi ile hazırlanan karışımla dip sürgünü gelişimini engelleniyor.

Tunç, Fındık Alım Merkezini Ziyaret Etti !

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) fındık alım merkezini ziyaret etti. Tunç, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, TMO'nun Bartın’da da fındık alım merkezi açmasıyla bu yıl da Bartınlı fındık üreticisinden alımlara devam ettiğini belirtti. Hükümet olarak fındık üreticisinin...

Bartınlılar, Kudüs’ün özgürlüğü için meydanlara çıktı

Bartın İHH İnsani Yardım Vakfı üyeleri, ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma kararına tepki amacıyla Cuma namazı sonrası açıklamada bulundu.

Bartın’da nikotin bağımlılığı ile mücadele konferansı düzenlendi

BARTIN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN SİGARA KULLANIMININ EN AZA İNDİRİLMESİNE YÖNELİK BİLGİLENDİRME ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA “NİKOTİN BAĞIMLILIĞI İLE MÜCADELE KONFERANSI” DÜZENLENDİ.

BÜ Öğretim Görevlisinden karikatür sergisi

BARTIN ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEKOKULU GRAFİK VE TASARIM BÖLÜMÜ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ, ÖDÜLLÜ KARİKATÜRİST MURAT SARI TARAFINDAN ÇİZİLEN KARİKATÜRLER BARTIN KÜLTÜR MERKEZİNDE SERGİLENMEYE BAŞLANDI.

Bartın’da uyuşturucu operasyonu

BARTIN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ TARAFINDAN YAPILAN OPERASYONDA 473 GRAM ESRAR, 2 ADET RUHSATSIZ AV TÜFEĞİ, 1 ADET KURUSIKI TABANCA VE 68 ADET FİŞEK ELE GEÇİRİLDİ.

Otomobille Çarpışan Traktör İkiye Ayrıldı: 3 Yaralı

Bartın'da otomobil ile çarpışan traktör iki ayrıldı. Kazada 3 kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre kaza, Çaydüzü Mahallesi Çayırlar mevkiinde meydana geldi. Bartın'dan Karabük istikametine gitmekte olan O.Ö. (24) idaresindeki 74 AC 676 plakalı otomobil, Çaydüzü Mahallesi Çayırlar Kavşağı'nda K.Ç. (48)...

Son Haberler

Rekabet Kurumu’nun fındık piyasasında tekel oluştuğu şeklindeki şikayetler üzerine soruşturma açtığı şeklindeki haberler üzerine Ordu’da serbest piyasada fındık fiyatında...