fbpx
Ana Sayfa Etiketler BALIKESİR

Etiket: BALIKESİR

Ticaret Kuralına Göre Yapılıyor

4
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Tarım ve Hayvancılık İstişare Toplantısına katıldı. Toplantıda konuşan Fakıbaba Türkiye'nin her geçen gün daha da ileriye gittiğini belirterek, "Dün Brezilya Tarım Bakanı ile beraberdik. Bizi hayranlıkla izliyorlar. Artık Türkiye ticareti kuralına göre yapıyor" dedi

TMO Fındık Satışlarına Başladı

6
TMO fındık alımlarını durdurmuştu. Eylül ayından beri alımlarına devam eden TMO bakım amacıyla fındık alımını durdurduğunu açıkladı. Şimdi de TMO fındık satışlarına başladı. Balıkesir’de Bandırma İlçesi TMO Şubesi kavrulmuş iç fındık ve fındık yağı satışlarını başlattı.

Kuzey Ege’de dev dalgalar sahilleri dövüyor

0
BALIKESİR'İN EDREMİT KÖRFEZİNDE BULUNAN İLÇELERİNDE ŞİDDETLİ LODOS ETKİLİ VE YAĞIŞLI HAVA ETKİLİ OLUYOR. EDREMİT'E BOYLARI 3 METREYİ BULAN DALGALAR ADETA SAHİLLERİ DÖVÜYOR.

Edremit Bld. Gürespor – Urla Belediyesi maçın ardından

0
Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nin 1. Devre 12. Haftasında Urla Belediyesi Takımını konuk eden Edremit Bld. Gürespor, maçı 74-65 galibiyetle tamamlarken, maçın ardından antrenörler değerlendirmelerde bulundu. (Fotoğrafta: Gürespor)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Lig: Edremit Bld. Gürespor: 74 – Urla...

0
Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nin 1. Devre 12. Haftasında Urla Belediyesi Takımını konuk eden Edremit Bld. Gürespor, karşılaşmadan 74 - 65 skorla ayrıldı.

Gömeç Eğitim Bir-Sen Temsilciliğinden ‘Kudüs’ tepkisi

0
fahrettin yetişir ve yön kur arkadaşları

CHP’de Atilla Atakay güven tazeledi

0
Balıkesir'in Bandırma ilçesinde CHP 36. Olağan İlçe Kongresi Kurtuluş Düğün Salonunda gerçekleştirildi. Tek liste olarak yapılan seçimler sonucunda Atilla Atakay tekrar ilçe başkanlığa seçildi.

Alev alev yandı

0
BALIKESİR-GÖNEN KARAYOLU ÜZERİNDE ANİDEN ALEV ALAN SEYİR HALİNDEKİ BİR ARAÇ ALEV ALEV YANDI.