fbpx
Ana Sayfa Etiketler ARTVİN

Etiket: ARTVİN

Fındığın Baş Düşmanı İle Mücadele!

Fındık ihracatçıları, dünyanın en büyük fındık üreticisi ve ihracatçısı olan Türkiye'nin verimlilik sıralamasında sonlarda yer almasının en büyük nedenlerinden biri olan bitkisel hastalık ve...

Önlem Alınmazsa Fındık Yok Olacak!

Türkiye'nin dünya ticaretinde lider olduğu fındıkta verim ve kaliteyi düşüren hastalık ve zararlılarla ilgili mücadele sürüyor. Doğu Karadeniz Bölgesi'nde çay tarımına zarar veren ve...

Doğu Karadeniz’de Felaket!

Doğu Karadeniz’de etkili olan sağanak, sel ve heyelanlara neden oldu. Trabzon’un Araklı ilçesinde dereler taştı, ev ve işyerlerini zemin ve bodrum katlarını su bastı....

Kar yağışı bitti geriye temizliği kaldı

Kar Yağışı Bitti Geriye Temizliği Kaldı

Artvin’de Ülkü Ocakları’ndan Kudüs tepkisi

ARTVİN’DE ÜLKÜ OCAKLARI ÜYELERİ, ABD BAŞKANI DONALD TRUMP’IN KUDÜS’Ü İSRAİL’İN BAŞKENTİ OLARAK TANIMASI KARARINI PROTESTO ETTİ.

Artvin’de eğitime kar engeli

Artvin’de bu akşam saatlerinden itibaren başlayan kar yağışı etkisini göstermeye başladı

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın Artvin’de

MEMUR-SEN GENEL BAŞKANI ALİ YALÇIN ARTVİN İL TEMSİLCİLİĞİNİN DÜZENLEDİĞİ GENİŞLETİLMİŞ İL DİVAN TOPLANTISINA KATILMAK ÜZERE ARTVİN’E GELDİ.

Cankurtaran Geçidi’nde kar başlamadan sürücüleri el ilanları ile uyarılarda bulundular

ARTVİN’İ KARADENİZ SAHİLİNE BAĞLAYAN HOPA DAĞI CANKURTARAN GEÇİDİ’NDE BÖLGEDE BEKLENEN ŞİDDETLİ KAR YAĞIŞI ÖNCESİNDE TRAFİK EKİPLERİ SÜRÜCÜLERE KIŞ ŞARTLARINDA UYULMASI GEREKEN KURALLARI İÇEREN EL İLANLARI DAĞITTILAR.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’den Artvinlileri kızdıracak açıklama

ARTVİN İL BAŞKANLIĞI BİNASININ AÇILIŞI VE BİR DİZİ ZİYARET İÇİN ARTVİN’E GELEN İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKEŞENER SALONDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ KONUŞMADA ARTVİNLİLERİN YILLARDIR KARŞI OLDUĞU CERATTEPE’DEKİ MADEN İŞLETMESİ HAKKINDA “ÇIKARTILAN MADENİN ARTVİN’DE İŞLENMESİ GEREKİR” SÖZLERİ ARTVİNLİLERİ KIZDIRDI.

Hopa´da ‘Hamsi Şenliği’ düzenlendi

HOPA BELEDİYESİ TARAFINDAN HAMSİ ŞENLİĞİ’NİN BU YIL 3’ÜNCÜSÜ DÜZENLEDİ. CUMHURİYET MEYDANI’NDA DÜZENLENEN HAMSİ ŞENLİĞİNDE 2 TON HAMSİ TÜKETİLDİ.

SON DAKİKA