fbpx
Ana Sayfa Etiketler ANTALYA

Etiket: ANTALYA

Kazak Basın Heyeti Antalya`da.

Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) ile TİKA Başkanlığının ortaklaşa yürüttüğü çalışma kapsamında Kazak Basın Heyeti, Ankara'daki görüşme ve ziyaretlerinin ardından Antalya`ya geldi.

Menderes Türel’den eşine birincilik kupası

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 2017 Atik Yaz Tenis Ligi Teşvik Kadınlarda birinci olan işe Ebru Türel'e birincilik kupasını verdi.

Yaşlı Evleri paydaş oldu

Muratpaşa Belediyesi, ‘Yaşlı Evleri’yle Raoul Wallanberg Enstitüsü’nün “İnsan Hakları Kentlerine Doğru” projesinin paydaşı oldu. Proje kapsamında ilk işbirliği çalışması Stockholm, Malmö ve Lund kentlerine yerel yönetimleri kapsayacak bir çalışma ziyaretiyle gerçekleşecek.

Antalya emniyetinden beton bloklara peyzaj

Antalya Emniyet Müdürlüğü binasının önüne olası terör saldırılarına karşı yerleştirilen beton bloklar çiçeklerle kaplanarak görsellik kazandırıldı.

Dünya Engelliler Günü için özel Kata gösterimi

2017 Samsun Deaflympics Kata’da altın madalya alan Erkan Esenboğa ve Abdullah Sevinç, Dünya Engelliler günü için, Antalya’daki şampiyonada özel gösterim yaptı.

Bahçeli’nin belediye başkanlarıyla toplantısı sürüyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin partisinin belediye başkanlarıyla Antalya'da gerçekleştirdiği toplantı devam ediyor.

Kızıltoprak’ta yoğun çalışma

Muratpaşa Belediyesi, ilçenin en kalabalık 4’üncü mahallesi Kızıltoprak’ta cadde ve sokak yenileme çalışmalarına devam ediyor.

FETÖ’den gözaltına alınan kaymakam adliyeye sevk edildi

15 AYDIR FİRARDA OLAN VE İKİ HAFTA ÖNCE FETÖ/PDY'YE YÖNELİK OPERASYONDA İSTANBUL’DA GÖZALTINA ALINAN ESKİ ALANYA KAYMAKAMI ERHAN ÖZDEMİR, EMNİYETTEKİ İŞLEMLERİNİN ARDINDAN ADLİYEYE SEVK EDİLDİ. ÖZDEMİR, EMNİYETTEN ÇIKARILIRKEN, “BEN DEVLETE AYIP BİLE ETMEDİM ARKADAŞLAR” DEDİ.

Türel ‘Dostlar Meclisi’nde

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, ‘Dostlar Meclisi’ üyeleri ile buluştu. 2004-2017 yılları arasındaki hizmet farkını anlatan Türel, Antalya’nın muhteşem bir şekilde değiştiğini ve geliştiğini belirterek katkı koyan herkese teşekkür etti.

Manavgat’ta yağma suçundan aranan zanlı yakalandı

ANTALYA’NIN MANAVGAT İLÇESİ’NDE YAĞMA SUÇUNDAN HAKKINDA KESİNLEŞMİŞ HAPİS CEZASI BULUNAN ŞAHIS YAKALANDI.