Katkısız Fındık Kreması Çok Sevildi

4
8

Fındık ürünleri arasında en sevilen genelde fındık kreması. Bir çok insan için vazgeçilmez olan fındık kreması tutkunu oldukça fazla. Fındık her haliyle güzel ama fındık kreması en güzel hallerinden birisi. Artık Kahve Dünyası’da fındık kremasıyla vazgeçilmez olacak gibi duruyor. Üretilen fındık kremasında hiç bir katkı maddesi bulunmuyor. Yüzde 50 fındık oranıyla, kavrulmuş fındığın tadı taze bir şekilde alınabiliyor.

Kahve Dünyası diğer ürünleri bir çok kişinin tercihi oluyordu, fındık kreması bu sayıyı arttıracak gibi duruyor. Menüsüne eklediği fındık kreması oldukça doyurucu bir yoğunluğa sahip olmasının yanında 2 aylık bir raf ömrüne sahip. Katkı maddesi bulunmayan ürünün, bu sebeple raf ömrü de benzerlerinden daha kısa. Bu sebeple zaman içerisinde katkısız fındık kreması çöküyor ve fındık yağı üste çıkıyor. Protein oranı yüzde 11 olan fındık kreması trans yağ da içermiyor.

Çocuktan yetişkine herkesin tüketebileceği ürün, kahvaltı ve ara öğünler için vatandaşın beklentisini karşılayacak gibi duruyor. En taze fındık kullanılarak üretilen el yapımı fındık kreması yaklaşık bir aydır tüketiciyle buluşuyor.

4 YORUMLAR

  1. Nasılsa üreticiyi salak yerine koydular fındıklar yurt dısına satılıyor karıyla gözleri doymayaların işleri yolunda aglayanın malı onlara hayırmı getırecek getırmıyecek hala fındık yukselmıyor doymadılar hükümet sayıp çıkmıyor dııye bir şey yok temo hükümet fiyatı yükselemeyen temo artık bunu anlayın

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz