fbpx
Fındık Kadir Aydın; ''Cumhurbaşkanıyla Fındık Hakkında Görüştük''

Kadir Aydın; ”Cumhurbaşkanıyla Fındık Hakkında Görüştük”

AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın: – “Fındık ürünümüzü rekolte bakımından iyi bir sezon beklemektedir. Ürünün bereketini, üreticinin alın teri ve emeğinin hakkını vereceğine inandığımız Bakanlığımızın fiyat ve alım politikası da taçlandıracaktır”

AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, fındık ürününü rekolte bakımından iyi bir sezonun beklediğini işaret ederek, “Ürünün bereketini, üreticinin alın teri ve emeğinin hakkını vereceğine inandığımız Bakanlığımızın fiyat ve alım politikası da taçlandıracaktır.” şeklinde ifadeler kullandı.

Aydın, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüştüklerini ve kendisine fındık üreticilerinin beklentilerini açıkladıklarını anlattı.

Erdoğan’ın, konunun takipçisi olduğunu, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye gerekli talimatları verdiğini ve Pakdemirli’nin önümüzdeki günlerde fındık bölgesi milletvekilleriyle toplantı yapacağını aktaran Aydın, şöyle devam etti:

“Fiyat konusu da dahil olmak üzere üreticiyi mağdur etmeyecek çalışmanın Tarım ve Orman Bakanlığımız eliyle yürütüleceğini müjdeleyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a milletimiz ve üreticilerimiz adına teşekkür ediyoruz. Biz de Bakanlıkça yürütülecek bu çalışmanın bir an evvel sonuçlandırılması konusunda Giresun ve fındık bölgesi milletvekilleri olarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz.”

Aydın, AK Parti’nin 17 yıllık iktidarı boyunca her daim milletin ve üreticinin arkasında durduğunu, durmaya da devam edeceğini belirterek, “Fındık ürünümüzü rekolte bakımından iyi bir sezon beklemektedir. Ürünün bereketini, üreticinin alın teri ve emeğinin hakkını vereceğine inandığımız Bakanlığımızın fiyat ve alım politikası da taçlandıracaktır.” ifadesini kullandı.

Fındık mı almak istiyorsun? Hemen tıkla: Kabuklu fındık, kavrulmuş fındık, fındık ezmesi, fındık kreması ve diğerleri...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir