fbpx
Ana Sayfa Fındık Güler: Fındık Şikayet Ettiğimiz Bir Ürün Olmayacak'

Güler: Fındık Şikayet Ettiğimiz Bir Ürün Olmayacak’

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler,AK Parti Altınordu İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen vefa yemeğine katıldı. Güler, “Bizim en büyük değerimiz Ordulu olmaktır. Bundan sonraki çalışmalarımız Ordu’nun bir dünya markası olması yolunda olacaktır” diye konuştu.

En büyük değerlerinin Ordulu olmak olduğunu söyleyen Güler, “Barışın temeli defne dalıdır ama ben bundan sonra barışın asıl simgesinin fındık dalı olduğuna inanıyorum. Fındık sadece şikayet ettiğimiz bir ürün olmayacak, katma değeri yüksek bir ürün haline gelecek. Bizim en büyük değerimiz Ordu’lu olmaktır. Bundan sonraki çalışmalarımız Ordu’nun bir dünya markası olması yolunda olacak. Denizi doldurarak havaalanını nasıl yaptıysak, turizm projelerinde belki yeni bir Bergama’yı Ordu’nun eski eserlerinin ortaya çıkarılmasıyla gerçekleştireceğiz” dedi.

“TEMİZ SİYASET YAPACAĞIZ”

Belediyeciliğe 1994 yılında başladıklarını dile getiren başkan adayı Güler, “Bizim başarılarımız tek bir formüle dayanıyor, o da partimizin ismi olan ‘AK’, yani ‘adalet’ ve ‘kalkınma’. İkisi birleştiği zaman temiz anlamında olan ak kelimesi ortaya çıkıyor. Dolayısıyla biz burada temiz siyaset yapacağız. Biz belediyeciliğe 1994 yılında başladık. Belediyecilik serüvenimizde başarılı olmamızın nedeni çok basit bir formüle dayanıyor. Bunlar para idaresi, insan idaresi ve kaynak idaresidir. Bu formülleri doğru kullanırsak başarı gelecektir” ifadelerini kullandı.

10 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Buraya adınızı giriniz