Salı, Nisan 20, 2021
8.4 C
Istanbul

Gelir Destek İcmalleri

2020 yılı Alan Bazlı Gelir destek icmalleri 5 Mart Cuma Gününden itibaren Mahalle muhtarları ve Ünye Ziraat Odasına dağıtılarak askıya çıktı.

Google News

Son Dakika

Ünye Ziraat Odası Başkanı Osman Sarıkahraman, “İcmaller kontrol edildikten sonra eğer bir yanlışlık ve eksiklik varsa bunları İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne müracaat ederek düzeltebilirler.  Böylelikle üreticilerimiz hak mahrumiyeti yaşamamış olur” diye konuştu.

2020 yılı Alan Bazlı Gelir desteği icmallerinin askıya çıktığını ifade eden Ünye Ziraat Odası Başkanı Osman Sarıkahraman, vatandaşların icmalleri kontrol ederek eksiklik veya yanlışlık varsa bunların giderilmesi için İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne müracaat etmelerini istedi.

Sarıkahraman yaptığı açıklamada, “2020 yılına ait Alan Bazlı Gelir Desteği icmalleri 5 Mart Cuma gününden itibaren mahalle muhtarlıkları ve Ünye Ziraat Odamıza dağıtıldı. Muhtarlar bunları kendi mahallelerinde camilere, okullara ve uygun yerlere astılar. Bizlerde Odamızda askıya çıkardık.   Üreticilerimizin icmalleri kontrol etmelerini istiyoruz. Parseller eksik olabilir, araziler eksik olabilir, bir takım eksiklikler ve yanlışlıklar olabilir. Hak mahrumiyeti yaşamamak ve mağdur duruma düşmemek için icmalleri mutlak suretle gözden geçirmelerini istiyoruz.” dedi.

Eksiklik ve yanlışlıkların olması durumunda üreticilerin İlçe Tarım Orman Müdürlüğü’ne müracaat etmesi gerektiğini vurgulayan Sarıkahraman, “İcmaller kontrol edildikten sonra eğer bir yanlışlık ve eksiklik varsa bunları İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne müracaat ederek düzeltebilirler.  Böylelikle üreticilerimiz hak mahrumiyeti yaşamamış olur.” diye konuştu.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fındık Market

Benzer Haberler