fbpx
Ekonomi GBP / USD değerlendirmesi

GBP / USD değerlendirmesi

Olası bir yukarı yönlü harekette 1.3069 seviyesinde bulunan 50 günlük hareketli ortalama ilk ve en önemli direnç noktası konumunda ( İş Yatırım)

Haftanın ilk işlem gününde İngiltere’de piyasaları etkileyecek önemli bir veri yok, Yarın açıklanacak olan istihdam verisiyle beraber Çarşamba günü açıklanacak olan enflasyon ve Cuma günü açıklanacak olan PMI verileri haftanın geri kalanında takip edilecek veriler olarak öne çıkıyor. Yatay hareketle 1.3040 seviyelerinden işlem gören GBPUSD paritesi için önemli olan nokta Brexit sonrasındaki ticaret görüşmeleri olacak. 2020, sonuna kadar ticaret anlaşmasının yapılması gerekiyor ancak her iki taraf daha görüşmeler başlamadan taleplerini sertleştiriyor ve anlaşma süreci zorlu geçecek gibi duruyor. Olası bir yukarı yönlü harekette 1.3069 seviyesinde bulunan 50 günlük hareketli ortalama ilk ve en önemli direnç noktası konumunda. Olası bir geri çekilmede ise 1.3011 ve 1.2975 seviyeleri gün içerisinde takip edilecek destek noktaları olacaktır.

Kaynak: İş Yatırım
Hibya Haber Ajansı

Fındık mı almak istiyorsun? Hemen tıkla: Kabuklu fındık, kavrulmuş fındık, fındık ezmesi, fındık kreması ve diğerleri...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir