fbpx
Fındık FİSKOBİRLİK Ve Altaş Arasında 'Çotanak' Anlaşması

FİSKOBİRLİK Ve Altaş Arasında ‘Çotanak’ Anlaşması

Ordu’da faaliyet gösteren bir firma ile Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK) arasında ‘Çotanak’ markalı ürünlerin pazarlanması için protokol imzalandı.

FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, Altınordu ilçesindeki Altaş Yağ Sanayisinde yapılan imza töreninde yaptığı konuşmada, kendileri için Altaş ve Çotanak markalarının önemli olduğunu belirtti. FİSKOBİRLİK’in geçmişte zor zamanlar yaşadığını söyleyen Bayraktar, “Bu süreçte Altaş ailesinin çok önemli katkıları oldu. Geçtiğimiz süreçte bu ticaret olmasaydı FİSKOBİRLİK diye bir şey kalmayacaktı” dedi.

“Türkiye’de Önemli Birkaç Firmadan Biri Olacak”

Bayraktar, FİSKOBİRLİK EFİT AŞ’nin pazarlama alanında Türkiye’de tüm illerde örgütlenmiş bir kurum olduğunu bildirerek: “Önümüzdeki birkaç yılda Türkiye’de çok önemli birkaç firmadan biri olacak konuma gelecek. Çünkü büyüme trendimiz onu gösteriyor. Bu anlaşmayla amacımız hem istihdama yatırım yapmak hem FİSKOBİRLİK EFİT AŞ’yi Türkiye’de birkaç firma içerisine sokmaktır. Bu sinerjiyi daha da büyüterek bölgeye ve ülkeye önemli işler kazandıracağız. Bu işe katkı sunan herkese teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

“Çotanak Markasının Çok İyi Yerlere Gideceğine Eminiz”

Altaş Şirketler Grubu yönetim kurulu üyesi Uğur Altaş ise yaptıkları çalışmalarla fabrikanın yenilendiğini ve ürünlerin de çeşitlendirildiğini kaydetti. Pazarlama konusunda ne yapabileceklerini düşündüklerini söyleyen Altaş, “Yaptığımız bu anlaşma ile kurumsallaşalım, profesyonel şekilde yola devam edelim istedik. Çok mutluyuz. FİSKOBİRLİK’in çok iyi bir ağı var. Çotanak markasının çok iyi yerlere gideceğine eminiz.” sözleriyle açıklamasını sonlandırdı.

Bayraktar ile Altaş arasında, “Çotanak” markalı ürünlerin pazarlanması noktasında protokol imzalandı.

Fındık mı almak istiyorsun? Hemen tıkla: Kabuklu fındık, kavrulmuş fındık, fındık ezmesi, fındık kreması ve diğerleri...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments