fbpx
Ana Sayfa Fındık Fikri Işık: Biraz Daha Sabır, Fiyatlar Açıklanacak

Fikri Işık: Biraz Daha Sabır, Fiyatlar Açıklanacak

Eski Başbakan Yardımcısı AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Kandıra İlçesi’ndeki köyleri  teker teker ziyaret ederek, vatandaşları dinledi.

Ziyareti kapsamında Topluca, Sinanlıbilalı, Bozburun, Esentepe, Özbey, Duraklı ve Kurtyeri köylerinde vatandaşların taleplerini dinleyen Fikri Işık, özellikle sulama ile alakalı DSİ bölge müdürünü arayarak köylere yakın göletten su kanalı yapılması için çalışma yapılmasını istedi. Kahvehane ve çay bahçelerinde vatandaşlarla birlikte çay yudumlayarak sohbet eden Işık, köylülerin fındık fiyatlarıyla alakalı arz ve talepleri için de biraz daha sabretmelerini ve yakın zamanda fiyatların açıklanacağını belirtti.

Gece köy ziyaretlerini gerçekleştiren Fikri Işık ertesi gün sabahta İzmit Sanayi Sitesi Kooperatif binasını ziyaret ederek başkan Muzaffer Gülfidan ve yönetim kurulundan esnaflarla birlikte kahvaltı yaptı. Kahvaltı sonrası sanayi sitesinde hizmet veren esnafı da ziyaret eden Fikri Işık, esnafla sohbetinin ardından çalışanlara hayırlı ve bol kazançlar dileklerini iletti.

Bugüne kadar köy, ilçe ve şehir merkezi demeden vatandaşlarla bir araya geldiğini belirten Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, bundan sonra da ziyaretlerine devam edeceğini, vatandaşlarla birlik içerisinde olacağını kaydetti.

14 YORUMLAR

14
Kimler Neler Demiş?

avatar
14 Yorum sayısı
0 Yanıt sayısı
0 Takipçiler
 
En tepki verilen yorum
Hottest comment thread
12 Yazarlar
AylaKızgın seçmenmavişYusufcemil Son yorum yazarları
  Abone Ol  
Bildir
Ayla
Ziyaretçi
Ayla

Bu milleti beklete beklete oyladınız. Şu fındık fiyatlarını açıklayın artık. Herkezin paraya ihtiyacı var. Bidaki sefere oy moy yok size

Kızgın seçmen
Ziyaretçi
Kızgın seçmen

Aloooooo hasat mevsimi bitti . Neyi açıklayacaksanız açıklayın. Ekonomi tepetakla neresinden tutalım cenazeni. Sanayi esnaf bitti. Çiftçi de okey dönüyor. Üretim b….. a sardı. Siz hala fiyat vereceksiniz. Bundan bilee acizsiniz.

maviş
Ziyaretçi
maviş

birazdaha bekleyelim 2019 un fındığını açıklarsınız geçensenede aynını yaptınız yazıklar olsun

Yusuf
Ziyaretçi
Yusuf

Bekle Bekle din Iman birakmadiniz hakkimiz HARAM OLSUN but un millet vekillerine

Yusuf
Ziyaretçi
Yusuf

Arkadaslar suc bizde devleti en iyi millet yonetir kaç universite okursan oku kaç dil bilirsen bil evini ASGARI ucretle gecindirmiyorsan kardesim devleti yonetemezsin 81 million nufusum7z var her KISI basi 1000 tl versek sadece birkereligine mahsus birak otomobil uzay ucagi yapariz yeterki azicik Cesare Olsun

cemil
Ziyaretçi
cemil

ayıp dalga geçmeyin çiftçiyle.

Fikri Apaydın
Ziyaretçi
Fikri Apaydın

2 gram beynin olsa paranın nereye gittiğini bilirdin

Fikri Apaydın
Ziyaretçi
Fikri Apaydın

Akp ciftçiden oy ister çatır catirda alır bu fiyat bu insanlara mustehaktir. Bence fındık 10 lira olsun kaşınani kaşırlar. Şimdi ağlama zamanı ama heryer ağlama duvarı değil

Memed
Ziyaretçi
Memed

Ewet.sabır lazım. Reisimiz duruma el koyacaktır.

Erd61
Ziyaretçi
Erd61

Taabikide sabır Oltan yeni adıyla Ferroli alacağıni alsın garibanlar parasızlıktan fındığını satsin sonra TMO tabikide fiyat aciklicak . Sonraki senaryo vatandaş itiraz etcek devlet ise satmasaydiniz biz fiyatı yukselttik diyip işin içinden çıkacak TMO ile Ferroli arasında büyük bir anlaşma seziyorum inşallah ben yaniloyorumdur

gariban karadenizli
Ziyaretçi
gariban karadenizli

Yalancının ……. Allah size nasıl belayı layık görüyorsa versin. Bize sizi belâ verdi desem Allah’ a karşı olmuş olurum. Allah beni affetsin .Sizi biz kendimiz basımıza bela ettik.

.

Orhan
Ziyaretçi
Orhan

acele etmeyin gariban fındığı sattı parasını bile harcadı. zengininde acelesi yok bekliyor ne zaman açıklarsanız.

Cemal din
Ziyaretçi
Cemal din

Ey akp bu findikcidan bidaha 0y beklersin otu gerilimden alirsin

SanalCan
Ziyaretçi
SanalCan

Ne kadar daha bekleyelim? Fındık bitti. İşçi parası, mazot parası, patoz parası, ilaç ve gübre parası neyle ödenecek?

Çiftçiyi tüccara boğdurmayın. Yarın fındığı da ithal etmek zorunda kalırsınız. Tabi zaten asıl amacınız bu değilse.