Ferrero’dan Teşekkür

13
21

Türk fındığının en önemli alıcıları arasında bulunan Ferrero Fındık Kurumsal İletişim Direktörü Yasemin Taşkın, firma olarak tarım uygulamalarının üreticilere ulaştırılmasında yerel basının büyük katkıları olduğunu söyledi.

Ferrero Fındık, fındığın en fazla üretildiği iller olan Ordu ve Giresun’daki basın mensupları için iftar organize etti. Ordu’da bir  otelde gerçekleşen iftar yemeğine, Ferrero Kurumsal İletişim Direktörü Yasemin Taşkın, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Akar, Ünye Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, Giresun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bekir Bayram, Ferrero Değerli Tarım Direktörü Ersin Arısoy ile basın mensupları katıldı.

İftardan önce kısa bir konuşma yapan Yasemin Taşkın, fındığı bir bütün kabul ederek çalışmalar yaptıklarını belirterek, “Özellikle fındıkta kalite ve verimin arttırılmasına yönelik değerli tarım uygulamalarını üreticilerimize ulaştırıp, konuya önem verilmesinin sağlanmasında yerel basının katkıları büyük olmuştur. Bundan sonraki buluşmamız, örnek bahçelerimizde bu yıl da yapacağımız hasat etkinlikleri olacaktır” dedi.

13 YORUMLAR

  1. Bu sefer tam zamanı geldi ben parti tutmam ama chp ye kötü diyoruz ama şu bi gerçek asgari ücreti ele almasaydı şu an gariban okadar maaş alamayacaktı chp vaat ediyo ak parti uyguluyor ama nedense fındıkta uygulamıyor hoca dedik çiftçiyi hayvancılığı yok etti serhostan zarar gelmez herkes aklını kullansın millet uyanmıyor demirel birinci köprüyü yaptı millet bayramda bedava geciyo erdoğan yaptı köprü 114 tl ye geciyo akıllı olmak lazım

  2. zeytin yağinda marka ve lider italya findikta marka ve lider italya mermerde marka ve lider italya ver findiği bedava ver mermeri bedava işleyip satsin dunyaya tabi önce bize eziyeti bize sefasi onlara tşk ederler tabi.

  3. 1 dolar 3.60tl findik 9.00tl şimdi 1dolar 4.52tl findik kac tl iki kez teşekkür ederler 1ci findiği baski altina alip fiyat yukselmesini engelleyenlere 2ci kur artarken findik fiyatinin düşmesine veya ayni kalmasina yardim edenlere.

  4. Arkadaşlar boş yere çene çalıyoruz 1000 ali bu gun giresuna gidiyor mitink yapacak sonra orduya gidecek
    24 haziranda bakın fındık üreten illere en çok oyu oralardan alıyorlar
    Sıkıyosa bu gün fındık fiyatını açıklasada görsek

  5. Tarım bakanı fındıktan zaten anlamıyor ne olursa garibana olur yalandan yere millete kandırmasınlar tayyip in oğlu da el attı fındığa üstü kapalı kandırmayı bırakın milleti her sene bir oyun yapıyorsunuz allah büyüktür

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz