fbpx
FINDIKTV Market Yeni Sezon Ürünleri
Fındık Enginyurt: "Var Olasın Cumhurbaşkanım"

Enginyurt: “Var Olasın Cumhurbaşkanım”

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı fındık fiyatı ile ilgili düşüncelerini sosyal medya aracılığı ile paylaştı.

Sosyal medya hesabından isim vermeden fındık için 21 lira fiyat isteyen BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’ye ve ’20 lira üreticiyi mutlu eder’ diyen UFK Başkanı Sebahattin Arslantürk’e paylaşımlarıyla tepki gösteren MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt aynı zamanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı 22.5 TL fındık fiyatı ile ilgili memnuniyetini de dile getirdi.

İşte Enginyurt’un Twitter Paylaşımları:

“Birileri fındık fiyatları üzerinden yine boş boş konuşuyor. Neymiş efendim 20 veya 21 olmalıymış. İşinize bakın, biz sizi tanıyor ve tanıtmaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan fındığımıza gereken değeri verecektir. Hevesleriniz ve kötü niyetiniz son bulacaktır.”

“Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan fındık fiyatlarını açıkladı. Giresun fındığı 22.5 TL, Ordu fındığı 22 TL. Var olasın Cumhurbaşkanım. Adamsın adam. Vampirlere güzel bir ders verdin. Fındık üreticisine hayırlı olsun. Seni seviyoruz milletin adamı. Milletimize can feda.”

“Fındık üreticisinin gözü aydın. Birileri çıkıp şov yapsa da, fındık savunucusu olsa da, biz yaptık ettik dese de hiç önemli değil. Önemli olan milletin yüzünün gülmesidir. Milletin fındığına değer veren Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Berat Albayrak’a çok teşekkür ediyorum.”

Fındık mı almak istiyorsun? Hemen tıkla: Kabuklu fındık, kavrulmuş fındık, fındık ezmesi, fındık kreması ve diğerleri...

6 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nesrin Mutioğlu Yapıcı
28 Temmuz 2020 21:04

Tmo fındığı 25,tl ye satacak üreticiye 22,tl verecek neyse tmo aldığı fındığı 30,satar yine çifçiyi korumadılar çifćinin alın terinden bile mevcut hükümet 6,ayda 8,tl kâr yaptı ses yok bakalım bu yıl kârları ne olacak

ahmet
ahmet
Reply to  Nesrin Mutioğlu Yapıcı
29 Temmuz 2020 11:46

aynen öyle. daha 4 ay önce tmo 24tl den fındık satacağım dedi de ihracatcılar kapısında kuyruk olmadı mı 24tlden alabilmek icin ? 24tlden almak icin kuyruk olunan ürüne 22 tl fiyat biçmek üreticiyi düşünmek midir , yoksa üreticiyi sırtından vurmak mıdır iyi düşünsün fındıkçı. en az 25-26tl fiyat vermeleri lazımdı ki bu sene zaten fındıkta yok. az aklı olan ve tutabilecek yeri olan fındığını iyi kurutur ve en kötü nisana kadar satmaz. emin olun tüccardan en az +1-1.5tl fazla alırsınız bu sene nisan mayısta satarsanız fındığı.

Mehmet Demiral
28 Temmuz 2020 20:46

Önceki tepkisini takdir etmiştim ama şu andaki yalakalığı hoşuma gitmedi. 25 ten az olmaması gerekir diyen adam 22,5 a nerdeyse zil takıp oynayacak.

Hasan Balaban
28 Temmuz 2020 19:49

Bu adamı ihraç için disipline vermedilermiydi

Orhan Kılıçkeser
28 Temmuz 2020 19:35

Kimse kimseye hediye birşey vermedi insanlar alnından akan terin hakkını istiyor o hakkımızı alırken bile titriyoruz böyle düzen olmaz olsun

YUSUF EKŞİ
YUSUF EKŞİ
28 Temmuz 2020 19:29

Sayın Enginyurt adam gibi hareket ettin
Fındıkcının takdirini topladın
25.TL.ye satılan fındığa

22 Tl.iyi fiyatsa sende yalakasın

Rekolte yanlış
Fiyat yanlış
NERESİ DOĞRU

BEN ANLAMADIM
SEN ANLAMIŞSIN
MAAŞALLAH