fbpx
Genel Engelsiz bir gün

Engelsiz bir gün

Bahçelievler Belediyesi tarafından 3 Aralık Salı günü ‘Engelsiz Bir Gün’ sloganı ile Dünya Engelliler Günü Moipark’ta kutlandı. Farkındalık yaratılmak istenen etkinlikte, Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, 50 engelli çocuk ve aileleri ile birlikte engellerin olmadığı keyifli bir gün geçirdi.

Bahçelievler Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında bu özel güne farkındalık yaratmak adına “Engelsiz Bir Gün” etkinliği düzenledi. 50 engelli çocuk ve ailelerinin katıldığı etkinlik Moipark’ta gerçekleştirildi. Fiziki engellerden ziyade kalplerdeki engellerin esas sorun olduğu bilinciyle kutlanan etkinlikte, özellikle engelli çocuklara ve ailelerine desteğin önemine vurgu yapıldı. Bu önemli günde konuşan Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır: “Sevginin var olduğu bir dünyada engel yoktur. Her insanın engelli adayı olduğunun unutulmaması temennisiyle, tüm engelli vatandaşlarımıza, sevdikleri ve aileleriyle birlikte huzurlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum.” dedi.

Hibya Haber Ajansı

Fındık mı almak istiyorsun? Hemen tıkla: Kabuklu fındık, kavrulmuş fındık, fındık ezmesi, fındık kreması ve diğerleri...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments