Salı, Nisan 20, 2021
8.4 C
Istanbul

“Eğer bir spekülasyon intibası alırsak gerekeni yapacağız”

Google News

Son Dakika

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, son dönemde fındık fiyatlarının düşmesiyle ilgili gelişmeleri dikkatle takip ettiklerini belirterek, “Eğer bir spekülasyon intibası alırsak gerekeni yapacağız” dedi.

Açılış, ziyaret ve bir panele katılmak üzere Ordu’ya gelen Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ordu Gazeteciler Derneği’ni ziyaretinde gazetecilerin fındık fiyatlarıyla ilgili sorularını cevaplandırdı. Kurtulmuş, “Son zamanlarda fındıkta fiyatların düşmesiyle ilgili gelişmeleri çok dikkatli bir şekilde takip ediyoruz. Burada herhangi bir şekilde spekülasyon olduğu intibası oluşursa bununla ilgili gerekli düzenlemeleri yaparız. Bunun için Karadeniz kamuoyunun, Ordu’daki, Giresun’daki hemşehrilerimizin rahat olmasını temenni ederiz. Önümüzdeki günlerde Tarım Bakanımızla bu konuyu müzakere edeceğiz. Eğer herhangi bir spekülasyon intibası, görüntüsü, ihtimali varsa bununla ilgili gerekli tedbirleri alırız, hiç merak etmeyin” diye konuştu.

3 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ayd12
ayd12
25 Ocak 2016 11:30

emanete vermedik yinede emenete verenlere saygi duyuyoruz. biliyoruzki . kimse mecbur olmazsa emanete birakmazdi… Biz findigi elinde tutanlar ihracatcinin tefeci tuccarun bas belasi olmaya devam edecez. Kilidi biz cozecez.

Bahtiyar şahin
Bahtiyar şahin
25 Ocak 2016 02:32

SİZ EY ÜRETİCİLER, HERŞEY SİZE MUSTAHAKTİR. EMANETE VERDİNİZ MAHSULUNUZUN FIATI ARTACAK DİYE BEKLİYORSUNUZ DAHA COOK BEKLERSİNİZ.

ayd12
ayd12
23 Ocak 2016 00:37

Basbakan yardimcisi Sayin Numan Kurtulmus, keske biraz daha yuksek sesle konussaydiniz. resme bakin, arkanizda duran elemanlar bile uyumus.

Fındık Market

Benzer Haberler